Polityka Prywatności

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Właścicielem sklepu Porysunki.com i administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Porysunki.com jest Magdalena Danaj Porysunki z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 138/3, 80-264 Gdańsk, NIP: 5842332610 REGON: 221134169 nadany przez UM Gdańsk Wydział Ewidencji Gospodarczej zwanym dalej jako PORYSUNKI. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod adresem e-mail: sklep.porysunki@gmail.com

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

W czasie korzystania ze sklepu PORYSUNKI klienci proszeni są o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Może to być jedynie imię i nazwisko z adresem e-mail (lub jak w przypadku formularza zamówień) pełne dane osobowe. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do złożenia i realizacji zamówienia w sklepie PORYSUNKI. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi zakupy. Składając zamówienie świadomie wyrażasz zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Zakres zbieranych danych jest minimalny i dotyczy jedynie tych danych, które są niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Po rejestracji w sklepie PORYSUNKI przysłujguje Ci prawo żądania dostępu, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Sklep PORYSUNKI daje  możliwość edycji danych personalnych i adresowych (w zakładce Moje Konto). Sklep PORYSUNKI nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych czy adresów Klientów swojego sklepu. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można kontaktować się z Administratorem poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie lub pocztą elektroniczną na adres sklep.porysunki@gmail.com

BEZPIECZNE ZAMAWIANIE PRODUKTÓW

Zamawianie produktów oferowanych przez sklep PORYSUNKI wymaga podania w formularzu zamówienia pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. W przypadku płatności elektronicznych obsługę przejmuje bezpieczna platforma płatnicza przelewy24.pl lub  paypal.pl W tym przypadku jedynie system ten zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze przelewy24.pl i paypal.pl znajdują się na serwerze firmy, która jest właścicielem platfromy i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

Administrator przetwarza również zanonimizowane dane eksploatacyjne związane z korzystaniem z Serwisu Internetowego (adres IP, domena) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu sklepem Porysunki.com. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących osoby odwiedzające sklep Porysunki.com. Dane te nie są ujawniane osobom trzecim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.